Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses

I thought for a moment. I want to be… Yes? I want to be…a vampire!

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Bass. ^^
Team Alexander {h}
Team Alexander {h}

ПисанеЗаглавие: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Пон Мар 30, 2009 9:43 pm

Това е фикче,от името на Тревър,глава 5,партито на Мат.

Всеки се беше вживял в партито. Музиката туптеше от огромните тонколони. Почти всеки от училището беше тук, танцуваше, търсеше нови запознанства, или просто се напиваше. Аз бях един от хората,които се напиваха. Взех си нова бира и, отваряйки я, се опитвах да си спомня колко бири съм изпил през последния час. Тази ми беше петата...или шестата...все едно. Видях някакви мацки да почистват кухнята и се изненадах защо се панираха,поне мисля, че бяха прекалено пияни да забележат.Взех си бирата и тръгнах към тях.
-Какво става?
Думите излезнаха през устата ми, сякаш бяха една дума.
-Тази откачалка, готическото момиче е било тук. Мат със сигурност не е поканил нито нея, нито играчката и, каубойката. Сигурно са влезнали без покана за партито. Какви загубенячки. - чух една моя съученичка да казва, но не мога да кажа коя по-точно.
-Вярно. - казах си аз, подсмихвайки се самодоволно.Влязох в кухнята и там намерих Рейвън. Бях сигурен, че е тя, не може да я пропуснеш, особено в къща, пълна с тийнейджърки от Дулсвил.
-Здрасти, секси Чудовищно Маце - казах с груб глас. Облегнах се на стената до нея, бирата все още в ръката ми.
-Да не би да минаваш на всяко парти с тази реплика? - тя каза саркастично. Знаех,че тя ми се присмива, но на мен не ми пукаше. Исках я. Дадох и изкусителна усмивка и казах:
-Никога преди не съм целувал момиче с черни устни.
-Никога преди не си целувал момиче.- тя каза, като ме подмина.Не можеше да избяга, помислих си. Хванах ръката и и я дръпнах към себе си. Погледнах я в очите и я целунах настоятелно. Устните и бяха нежни, и изглежда на нея и харесваше. На мен със сигурност. Дръпнах я към задната врата, през двора на Мат, докато не бяхме вече под високи дървета, в тъмнина.
-Страхуваш ли се от тъмното,Чудовищно Момиче? - казах аз, закачайки я.
-Не, харесва ми, даже много.- тя каза.Започна да ми писва диалогът ни, затова я избутах към едно дърво и започнах да я целувам, с много повече страст отпреди. Ръцете ми бяха извън контрол, докосвайки я и докосвайки дървото. Нуждаейки се от въздух, аз вигнах главата си и казах.
-Винаги съм искал да целуна вампир.
-Винаги съм искала да целуна неандарталец.-Рейвън каза. Аз се изсмях и продължих да я целувам.
-Значи,това означава че сме заедно? - тя попита, отдръпвайки се за въздух. Какво каза? Нито можах да я чуя, нито да мисля.
-Какво? - Тя дишаше учестесчено, аз също.
-Като да ходим заедно на училище? Ще бъдем хванати за ръце, като ходим по коридорите и да бъдем заедно на обяд? Да гледаме филми през уикендите? - Исках да се върнем към целуващата ни сесия.
-Да. - всичко, за което можех да мисля, какво искам сега да правим, но казах:
-Можеш да ме гледаш как играя футбол, аз мога да те гледам как се превръщаш в прилеп. - Не можех повече да издържа. Започнах да я хапя по врата нежно.
-Обзалагам се, че много ти харесва, нали, Чудовищно Момиче? - най-накрая бяхме близо до желанието ми и аз бях готов. Исках я повече от всичко друго сега.
-Искаш ли да видиш защо не се обличам в бяло? Искаш ли да летиш с мен? -аз се усмихнах.
-Да. - Уоу! Не знаех че толкова искаше да го направим! Най-накрая!!!Извиках в главата си. - На бас,че летиш като Супергърл! -Аз извиках. Рейвън ме дръпна, над оградата, към гората.Изведнъж се ударих в земята.
-О,по-дяволите! - казах си. Не можех да виждам нищо. Рейвън подскочи, пристъпвайки на краката си. Аз станах, опитвайки се да я намеря. Премахнах разни листа от косата си.
-Не мога да виждам. - Чух обувките да пристъпват бързо и навлизахме все повече в гората. Започнах да се плаша. Размахах ръцете си да я намеря, и за да не се ударя в нещо. Писна ми.
-Нека да спрем тук. - казах.
-Не,нека още малко по-навътре. Все пак днес ставам на 16. Искам да е вечерта, която цял живот ще помня! Искам да сме усамотени.-тя каза сигурна. Бях прекалено неориентиран и пиян, за да навляза още малко в гората.
-Достатъчно сме усамотени. - казах, опитвайки се да я целуна отново. Но тя ме дърпаше все повече към гората. О,Господи.Ставаше все по-тъмно. Сега даже не можех да се видя.
-Това е перфектно.- тя потвърди. Хванах ръката и силно. Бях уплашен,но я исках. В главата ми беше мъгливо и ме болеше, но не ми пукаше. Бях фокусиран върху целта си. Най-накрая намерих копчетата на блузата и. Да. Изведнъж тя се дръпна. Мамка му.
- Не,ти пръв.-тя ми каза. Тя премахна пуловера и ризата ми отдолу.
- Сега ти,скъпа. - казах силно.
- Аз също,миличък. - тя ме наклони бавно към земята и премахна останалата част от дрехите ми.Облегнах се на ръцете си.
-Побързай, ела тук. Измръзвам. - викнах към нея. Аз наистина измръзвах;само ако можеше да побърза...
-Ей сега идвам. Не искам да ме видиш гола. - тя извика обратно. Защо не побърза! Прекалено е тъмно за да я видя изобщо!
-Не мога да те видя! Не мога даже да си видя собствените ръце!
-Е,просто почакай. - тя каза. Чух шумтене и след това тишина.
-Чудовищно Момиче? - извиках. - Рейвън!?! - аз лежах на студената мокра земя, сам.-МАМКА МУ!!! - извиках.Станах и потърсих по земята за дрехите си. Не можах да ги намеря никъде. Изплаших се. Все още пиян от бирата, се опитах да намеря пътят обратно към къщата на Мат. Все още не мога да повярвам, че тя ми го причини.Видях лъч светлина пред мен, но изведнъж изчезна. Стоях без да мърдам за момент, и след това залегнах по морката земя.

Последната промяна е направена от Bass. ^^ на Нед Апр 19, 2009 5:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://vampire-kisses.forumotion.net
rock-desire
Alexander's girl :P

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Пон Мар 30, 2009 9:46 pm

Кефи ме.. =]
Ако ми дойде вдъхновението ще напиша един разказ за моя принц на мрака (inlove)
Вижте профила на потребителя
Darkness92

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 1:32 pm

хах! въй горкия!!! Shocked
стана ми мъчно за него!!!
nadeto0222
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 5:49 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Хаха, много е добро, браво Дани, много яко си го направила :D :D

Фантазията
е любовница на живота,
опитът - неговата строга съпруга!

http://muse.forumotion.net/forum.htm
Bass. ^^
Team Alexander {h}
Team Alexander {h}

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 6:08 pm

Мерси,въпреки че това е превод...Реших да го преведа,понеже да,наистина е много яко.

Darkness92

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 6:10 pm

превод?!
ами превеждай още!!
мн ми е мъчно за Тревъъъър Evil or Very Mad Crying or Very sad
горкичкият, даже мисля че заради теб, започнах да го харесвам повече от Александър Embarassed
nadeto0222
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 6:20 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Превод, казваш, ако ти се занимава може да преведеш още :) Razz

Фантазията
е любовница на живота,

Bass. ^^
Team Alexander {h}
Team Alexander {h}

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 6:36 pm

За съжаление това е единствената глава :D .Но да,мога да преведа други кратки фикчета,че не ми се занимава с дълги преводи.

Darkness92

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 6:39 pm

Bass. ^^ написа:
За съжаление това е единствената глава :D .Но да,мога да преведа други кратки фикчета,че не ми се занимава с дълги преводи.
моля :) преведи...ако ти се занимава де!!!
nadeto0222
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 7:00 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven И аз съм за, стига да имаш нерви и време :)

Фантазията
е любовница на живота,

rock-desire

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 7:25 pm

Как ше харесвате Тревър повече!? Пък и да харесвате Александър, вижте ми ранга Razz :D

now or never
If we go on...
Darkness92

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 7:57 pm

ами стана ми страшно мъчно за него, той си беше харесвал Равен още от преди Алекс(андър) да се появи. А и във тоя фик е описано всичко толкова добре...че дори ми се приплака Crying or Very sad ...не че съм ревала!!!
ако аз бях на мястото на Равен шях да тръгна със Тревър...ама ако не бях срещнала Алекс....
и така, чакам фик (ако ще пускаш) :D :D :D :D lol!
nadeto0222
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 8:05 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Аз не мога да си представя Рейвън и Тревър, Боже, та те са толкова различни!Черно и бяло, котка и куче...не е възможно да са заедно, при никакви положения!!!

Фантазията
е любовница на живота,

Darkness92

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 8:07 pm

ами както казват противоположностите се привличат...
а моето куче(кучка) е наистина привързано към Писко (котарака ми) :D :D
nadeto0222
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 8:12 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Хаха, да бе, привличат се, ама те се различават прекалено много...Какво ще прави Рейвън с него, само ще се целуват? Или може би ще го гледа, докато играе, или още по-добре, ще стане мажоретка? :D :lol:
Просто не мога, да си ги представя двамата, колкото й чувствителен да е Тревър, в този фик и колкото и да ми е жал, за него, на моменти... :)

Фантазията
е любовница на живота,

Darkness92

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   Вто Апр 07, 2009 8:16 pm

.....мммда, права си. Ама ако някой от тях беше вампир...е това вече е за съвсем нова история...
ама ми е инт какво ли ще бъде ако Равен избере Тревър пред Алекс (което е невъзможно но пуст ти интерес)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]   

Желая те толкова много ( Тревър ) [ ПРЕВОД ]
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1