Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses

I thought for a moment. I want to be… Yes? I want to be…a vampire!

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Мои разкази

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
vampire_kisss
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Мои разкази   Вто Мар 31, 2009 10:32 am

Тук ще пускам някои от домашните ми по литература-за днес имаме да предадем разказ на тема описание на красотата на гората,аз пускам тук разказа-не е мн дълъг няма и страница,леко е сладникав за стила на Рейвън,но всички ще ме гледат още по-странно ако я представя в целия й крипи блясък.Извинявам се за някои правописни грешки,но го написах много на бързо и не съм редактирала,но не е зле за 12годишна-все пак има мнооого по-зле от мен на моята възраст.

Приказка-преживяване в гората

Един следобеден ден Рейвън нямаше какво да прави.Слънцето напичаше и през прозореца в стаята й се промъкваше шарена сянка.Шестнадесетгодишното момиче наистина беше отегчено от липса на идеи.
Изведнъж игриви пламачета затанцуваха в очите й.Хрумна й да се разходи из тъмната хора.В Дулсвил имаше само една такава,отоговаряща на очакванията за страшно на Рейвън,но никога не й беше позволено да ходи там,защото се намираше на няколко километра от града.Тя беше слушала много неща за мястото,но когато искаше да отиде родителите й винаги възразяваха,че е прекалено малка да отиде сама,а те едва ли някога щели да намерят време да я заведат.
Рейвън реши,че вече няма няма смисъл възрастта да пречи на приключенския й дух и тръгна да излиза.Беше сух следобед-майка й и баща й бяха навън,а брат й беше на лагер до края на седмицата.Тя определно щеше да успее да се върне преди родителите си.Каква по-удобна възможност да осъществи един дългоочакван поход до един още повече мистериозен блян.Рейвън набързо навлече черните си кубинки и си помисли дали да вземе с нея приятелката си Беки,но после бързо се разобеди, защото знаеше,че Беки беше доста страхлива и параноична на моменти.
Тъмнокоската взе ключовете със себе си и тръгна към мястото,а след 20 минути пристигна.От къде разбра ли?Дългата пътека,която Рейвън беше следвала отвъд хоризонта се запълваше с изпаднали листа.Тя се огледа и пътят,по който беше вървяла само до преди минути беше заобиколен от иглолистни борове,мъхести смърчове,стари дъбове и ниски ели.Рейвън продължи да върви удивена от интересната картина с пробляснало любопитство.Тя видя малка катерика,която се катереше пърагаво по едно жъладово дърво,а после изчезна,вероятно забелязвайки зяпащото я момиче.Шестнадесет годишната девойка отклони поглед и се заслуша в тихото ехтене на гората смесено с песните на чуролокащи лястовички и дурги птички.
Междувременно стиган една бистра река цялата с окапани листа,но много красива. Момичето реши да се води по пътя на реката.Докато ходеше нещо изшумули в храстите.Пред погледа на Рейвън се изправи малко кафяво зайче(Ух,зайо байооо! Любимия зрънчо :Д).Тя реши да си го вземе и да го отглежда вкъщи,и така направи.Пъхна в бледите си ръце малкия бозаник и тръгна да разгадава повече от мистериозната гора.Но малкия шаваше прекалено много и въпреки че любопитството на Рейвън нарастваше напираше с всяка крачка,тя бе принудена да се оббърне и да последва дългия път към дома.Преь времето,в което вървеше обратно към вкъщи мислеше за име на пухкавата животинка.Реши,че ще го нарича Лео и минута след това решение се оказа пред входната врата.Родителите й щяха да се върнат скоро,затова тя нахрани Лео и го отнесе в стаята си да си играе с него.
След дълги часове със зайчето тя легна да спи мислейки за целия хубав ден.Задоволила любопитство си и спечелила нов приятле тя се унесе и заспа.

Последната промяна е направена от vampire_kisss на Вто Апр 07, 2009 9:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
sUnsHinE
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Мои разкази   Вто Мар 31, 2009 10:37 am

Интересно е макар че не мога да си представя Рейвън със зайче Razz Права си, като за 12годишна пишеш доста добре. :) Чакам и други разказчета! Успех! :)
vampire_kisss
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Мои разкази   Вто Мар 31, 2009 8:27 pm

sUnsHinE написа:
Интересно е макар че не мога да си представя Рейвън със зайче Razz Права си, като за 12годишна пишеш доста добре. :) Чакам и други разказчета! Успех! :)

mercy значи аз ..ам тфа просто беше домашно по литература и ако ми се даваше пълна свобода 1.Рейвън нямаше да скучае
2.Никакви гори 3.Зайчето в оригинал беше бяло ама ти кат със заек ат ол не можеш да го въприемеш то тогава... бе истината си е,че е мн тъпо като цяло,но целта е да се подмажа на госпожата,а не да й напиша роман иначе ако тръгна да пиша някой ще постна :D
rock-desire
Alexander's girl :P
Alexander's girl :P

ПисанеЗаглавие: Re: Мои разкази   Вто Мар 31, 2009 8:30 pm

Харесва ми стила ти! Сега чакам да напишеш един фик :D:D
vampire_kisss
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Мои разкази   Вто Мар 31, 2009 8:34 pm

rock-desire написа:
Харесва ми стила ти! Сега чакам да напишеш един фик :D:D

ау аз имам споко ама е мн зле в другия форум е (и слава богу) не искам се излагам и тука опази боже
nadeto0222
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Мои разкази   Сря Апр 01, 2009 10:41 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven На мен също ми харесва стила ти :) Ще се радвам да прочета и нещо друго от теб :)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Мои разкази   

Мои разкази
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коментари [Разкази с продължение]
» Някои мои разкази :)