Vampire Kisses
Регистирай се и стани безсмъртен/на x)
Vampire Kisses

I thought for a moment. I want to be… Yes? I want to be…a vampire!

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
vamprex

ПисанеЗаглавие: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Съб Юли 25, 2009 9:37 pm

ако питате мене ДА Evil
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
vampire_kisss
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Пон Юли 27, 2009 7:34 pm

Oт една страна,ще почна със сантименталностите-няма да виждам близките си и там другите работи,но все пак бих приела,нали все някога ще порасна и ще се разделя с близките си и да искам,и да не искам ще стане-пък ако съм млада вечно-екстра,тамън от кремове за бръчки ще спестя доста. :д

Oh how long i was supposed to see love until i notice,
that you were always like a disease..!
And you took away my senses,
I swear I’m getting restless,
guess it’s just the same old me..
--**--
In the end don’t you know or understand
It’s not even about you,
I spend my life chasing ghosts
There I go always looking for something..

elikoleva

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Вто Авг 11, 2009 9:26 am

Да,но може би ще ми омръзне да живея вечно.. Confused
emmawatson2

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Вто Авг 25, 2009 7:01 pm

Дам,не бих отказала,има си много предимства,но лих искала по-скоро да съм от вампирите,който представят в"Чиста Кръв",тези от "Здрач" не ми допадат Wink
drebosu4eto

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Нед Окт 04, 2009 11:17 am

Ха разбира се че бих приела..... тфа ще е мно интересно :)
swee7_kiss3s

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Сря Дек 30, 2009 10:45 am

Мн ясно че приемам. Вечна младост. Без боядисване на косата. И разбирасе първо ще си намеря половинка която да ме превърне... cheers cheers cheers
Vampireblood

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Съб Фев 13, 2010 11:30 pm

Да . Смейте се че и някой по-голям мисли като вас, но колкото повече се трупат годинките толкова повече ни се иска вечна младост и красота
bube

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Вто Мар 09, 2010 4:15 pm

Отговорът ми най-вероятно би бил "ДА", но никога не можеш да бъдеш сигурен в нищо. Животът, с който всички разполагаме е много кратък и времето минава без да пита и без да чака. От друга страна не съм съвсем сигурна, че мога да издържа цяла вечност, защото животът определено не е приказен Exclamation
VampirePrincess

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Пон Май 24, 2010 2:56 pm

Бих приела,но ще ми липсват близките и приятелите и ще виждам как хората които обичам все някога ще умрат
bloody_goth

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Пон Авг 30, 2010 5:39 pm

Бих приела. За жалост обаче не вярвам, че вампирите съществуват камо ли някой да ми го предложи... Sad Но замисляйки се какво би било ми харесва. Разбира се представата ми за вампир би могла да бъде различна от евентуалната реалност. За мен вампирът е нощно създание. Бродещо в мрака, всяващо страх в душите на останалите, красива, силно, бързо, хищно. Ех, любов, любов! хахах! Не ми харесват обаче тези работи с чесъна и дървените колчета, както и среброто ;р Не бих искала да бъда така уязвима, но в случая с "Вампирски целувки" се е полячило прекрасно cheers
gothic ningyou

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Съб Сеп 04, 2010 9:48 pm

Защо пък да не повярвам във вампири..? Аз бих станала вампир... даже последните дни спя през деня и през нощта чета готически книги и слушам symphonic gothic rock love
gothic ningyou

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Съб Сеп 04, 2010 9:49 pm

Но приспособяването към тази среда ще е трудно... хората са си хора :D
Nightmare_girl

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Съб Фев 26, 2011 8:01 pm

Кой не би искал вечност ? Сила ? .. Аз бих искала да стана вампир .. Звучи много интересно и рисковано ! Rolling Eyes
blekivampire

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   Пон Май 30, 2011 9:51 am

Човек трябва да е много глупав за да не приеме.За мен вампирите са нещо,което винаги съм искала от живота.Това да си вечно красив,бесмъртен,знание дори и да има своето лоша страна според някои хора,че трябва да пият кръв.Някои смятат,че за да се храниш трябва да убиеш плячката си в случая човека,но това не е така не е нужно да убиваш,но дори и да трябва това им е в природата,това е цената,която плащат за своето бесмъртие.Ако някога имам възможността отговора ми е Да без да се замислям . : )
Вижте профила на потребителя http://www.facebook.com/Luna.M.Valentine.Bleki
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)   

ако ви се даде шанс да живеете вечно и да сте вечно млади бихме ли приели?? (тоес вампири)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1