Vampire Kisses
Добре дошли във форума по поредицата Вампирски Целувки! ^^
Ако искате да го разгледате целия и да прочетете Фен Преводите ще трябва да се регистрирате.

От Администраторите,
Крис и Дени
Vampire Kisses
Добре дошли във форума по поредицата Вампирски Целувки! ^^
Ако искате да го разгледате целия и да прочетете Фен Преводите ще трябва да се регистрирате.

От Администраторите,
Крис и Дени
Vampire Kisses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Kisses


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Прочетете Фен Превода на:
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 568506
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 568507
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 568508
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Пет Окт 18, 2013 6:31 pm
Семейството ни :)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 4811908F Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 4381742w Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 4784508e Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 4784509O
Latest topics
» Коментари за превода
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 8:05 am by emo_vampire

» Sex and the City 2 / Сексът и градът 2 (2010)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyСъб Ное 02, 2013 2:35 pm by Maria Asenova

» Спиране на някои от преводите!
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyВто Окт 15, 2013 6:06 am by e4o1976

» Книги, които ще превеждаме!
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyНед Сеп 29, 2013 12:48 pm by dmlksv

» Katy Perry - Кейти Пери
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 2:51 pm by swetbear

» Christina Aguilera - Кристина Агилера
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 5:46 pm by xbitchx

» Letters to Juliet / Писма до Жулиета (2010)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyПон Юни 17, 2013 11:59 am by hamsterchee

» The Last Song / Последната песен (2010)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyПон Юни 17, 2013 11:59 am by hamsterchee

» Dear John / С дъх на канела (2010)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyПон Юни 17, 2013 11:58 am by hamsterchee

Poll
От кой тийм сте?
Едуард (Здрач)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap10%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 22 ]
Джейкъб (Здрач)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap1%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 2 ]
Ейдриън (VA)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap7%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 7% [ 14 ]
Дмитрий (VA)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap14%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 14% [ 31 ]
Ерик (Истинска кръв)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap3%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 6 ]
Рейес (Чарли Дейвидсън)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap1%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 2 ]
Стефан (Дневниците на вампира)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap3%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 6 ]
Деймън (Дневниците на вампира)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap22%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 22% [ 48 ]
Дийн (Свръхестествено)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap10%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 22 ]
Сам (Свръхестествено)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap1%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 3 ]
Боунс (Среднощен ловец)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap9%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 9% [ 19 ]
Шейн (Вампирите от Морганвил)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap3%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 6 ]
Жан Клод (Анита Блейк)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap7%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 7% [ 15 ]
Старк (Училище за вампири)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap3%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 7 ]
Джейс (Реликвите на смъртните)
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcap6%Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 12 ]
Общо гласове : 215
Top posters
Rock Chick
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcapNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_voting_barNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap 
di_wolves
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcapNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_voting_barNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap 
Demonic Bitch
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcapNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_voting_barNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap 
vessti
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcapNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_voting_barNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap 
Lily
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcapNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_voting_barNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap 
Ice Girl
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcapNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_voting_barNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap 
Lady_Mi
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcapNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_voting_barNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap 
kami90
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcapNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_voting_barNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap 
gold_baby
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcapNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_voting_barNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap 
v_lady898
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_lcapNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_voting_barNeed to drink blood [Спам тема] - Page 2 I_vote_rcap 
Новини за Свръхестествено
Новини за Дневниците на вампира
Новини за Здрач Сагата
Станете наши приятели
Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 464263

 

 Need to drink blood [Спам тема]

Go down 
+3
Rock Chick
Rali
Demonic Bitch
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
lovpir4eto97
Teem Becky
Teem Becky



Брой мнения : 1
Точки : 1
Регистриран на : 31.10.2010

Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Need to drink blood [Спам тема]   Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 12:02 pm

Хора нова съм и незнам кои трябва да попитам но какво трябва да направя за да прочета Синя кръв или Синя луна ли беше!!!Много ми се иска да го прочета плиис някои дами каже!!!благодаря предварително!!!
Върнете се в началото Go down
Lady_Mi
Moderator
Moderator
Lady_Mi


Female Rat
Години : 27
Брой мнения : 409
Точки : 482
Регистриран на : 03.08.2010
Местожителство : Тук и там....

Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Need to drink blood [Спам тема]   Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyНед Окт 31, 2010 12:14 pm

Трябва да какдидатстваш в групата за четене на фен превода. След като бъдеш одобрена ще можеш да четеш фен превода, но за да бъдеш одобрена трябва да имаш минимум 5 мнения.
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Demonic Bitch
Admin
Admin
Demonic Bitch


Female Брой мнения : 724
Точки : 908
Регистриран на : 21.05.2010
Местожителство : Ghost city

Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Need to drink blood [Спам тема]   Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 6:56 am

Имам един въпрос към потребителите:
Бихте ли искали да пуснем конкурс за Синя луна на Л. К. Хамилтън? Питам ви това, защото не ми се иска да пуснем конкурса, а накрая никой да не се е включил... От издателство Колибри ни предоставят възможността потребителите да спечелят 2 копия от книгата. Ако желаете - пишете в тази тема, за да можем да решим съвместно.

Дени
Върнете се в началото Go down
http://www.vampire-kisses.forumotion.net
Lady_Mi
Moderator
Moderator
Lady_Mi


Female Rat
Години : 27
Брой мнения : 409
Точки : 482
Регистриран на : 03.08.2010
Местожителство : Тук и там....

Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Need to drink blood [Спам тема]   Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyЧет Ное 18, 2010 1:00 pm

Някой може ли да ми помогне...

Прябва да измисля подходящо име за училищно радио, ама не се сещам нищо...
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Rock Chick
Admin
Admin
Rock Chick


Female Buffalo
Години : 26
Брой мнения : 836
Точки : 1313
Регистриран на : 21.05.2010
Местожителство : Atlantis

Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Need to drink blood [Спам тема]   Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyПет Ное 19, 2010 7:17 am

Нещо английско или българско?
Върнете се в началото Go down
https://vampire-kisses.forumotion.net
Lady_Mi
Moderator
Moderator
Lady_Mi


Female Rat
Години : 27
Брой мнения : 409
Точки : 482
Регистриран на : 03.08.2010
Местожителство : Тук и там....

Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Need to drink blood [Спам тема]   Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyПет Ное 19, 2010 10:40 am

Няма значение... Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Lady_Mi
Moderator
Moderator
Lady_Mi


Female Rat
Години : 27
Брой мнения : 409
Точки : 482
Регистриран на : 03.08.2010
Местожителство : Тук и там....

Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Need to drink blood [Спам тема]   Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyНед Ное 21, 2010 11:59 am

На някой да му се ходи на кино в Мола в Пловдив да гледаме Хари Потър??
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Demonic Bitch
Admin
Admin
Demonic Bitch


Female Брой мнения : 724
Точки : 908
Регистриран на : 21.05.2010
Местожителство : Ghost city

Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Need to drink blood [Спам тема]   Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyЧет Ное 25, 2010 12:18 pm

Аз ще ходя, ноо... най-вероятно във Фламингото. ;]
Върнете се в началото Go down
http://www.vampire-kisses.forumotion.net
Retribution
Член от Коалиционен съвет



Брой мнения : 18
Точки : 39
Регистриран на : 22.05.2011

Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Need to drink blood [Спам тема]   Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyНед Май 22, 2011 3:36 am

Добавете форума ми към Коалицията.

Цитаделата - http://the-citadel.secretstories.org

Аз сега ще направя раздела за вашият форум.
Върнете се в началото Go down
Rock Chick
Admin
Admin
Rock Chick


Female Buffalo
Години : 26
Брой мнения : 836
Точки : 1313
Регистриран на : 21.05.2010
Местожителство : Atlantis

Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Need to drink blood [Спам тема]   Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 7:29 am

Mercy Ruth написа:
Добавете форума ми към Коалицията.

Цитаделата - http://the-citadel.secretstories.org

Аз сега ще направя раздела за вашият форум.

Добавих го! Вече можеш да пускаш теми. ^^
Върнете се в началото Go down
https://vampire-kisses.forumotion.net
Sponsored content





Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Need to drink blood [Спам тема]   Need to drink blood [Спам тема] - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Need to drink blood [Спам тема]
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire Kisses :: Всичко за Форума :: За Форума-
Идете на: